O firmie

Firma KM-SYSTEM, z siedzibą w Jeleniej Górze, powstała w 2001 roku. Nasze doświadczenia w automatyce przemysłowej sięgają jednak już roku 1993. Od 1998 roku zaczęła się nasza przygoda z tworzywami sztucznymi.

Siedziba naszej firmy

Przez cztery lata pracowaliśmy w nowoczesnej, dużej firmie zagranicznej zajmującej się produkcją wyrobów AGD z tworzywa sztucznego. Zdobyliśmy tam nieocenione doświadczenie poznając budowę i zasadę pracy wtryskarek i urządzeń towarzyszących. Zyskaliśmy również bardzo duże doświadczenie w zakresie całego procesu technologicznego (montaż formy, dobór materiału, uruchomienie produkcji na wtryskarce).

KM-SYSTEM to firma prężna i rozwojowa. W ciągu krótkiego czasu zdobyła grono zaufanych, poważnych klientów. Mamy więc przyjemność współpracować z "P&F WARTACZ ", BIS-PAK PPHU , ELEKTROPLAST PPHU, Mitsubishi Electric Europe B.V. Oddział w Polsce, GREINER PACKAGING, LAMELA Sp z o.o., MOCHTOYS Sp.J., PTS - PUSTKÓW, PHOENIX CONTACT Sp. z o.o., Ergomoulds Sp. z o.o., Plast-Box SA

Projektowanie z wykorzystaniem CAD

Wszystkie nasze konstrukcje i rozwiązania cechuje najwyższa jakość - nasz wysoko wykwalifikowany zespół konstruktorów korzysta z bardzo nowoczesnego programu do wspomagania projektowania w 3D firmy Solid Works. Także stosowane materiały i podzespoły renomowanych firm np. Mitsubishi, SMC, Bosch, Hiwin itp. dają gwarancję najwyższej jakości. Jakość naszych produktów określają również takie cechy jak:

  • powtarzalność cyklu i dokładność,
  • elastyczność w zakresie zmiany zasobników etykiet,
  • niski koszt eksploatacji,
  • łatwość obsługi i diagnostyka.

Istotnym atutem naszej firmy jest serwis wtryskarek i pomoc w instalacji robotów i podajników do różnych typów wtryskarek.

Tworzymy, razem z kilkuosobową grupą doświadczonych serwisantów, ściśle współpracujący ze sobą zespół. Wykonujemy usługi także poza granicami naszego kraju (Czechy, Słowacja, Węgry, Białoruś, Rosja). Jako autoryzowany serwis "P&F WARTACZ" od ośmiu lat regularnie uczestniczymy w Międzynarodowych Targach PLASTPOL w Kielcach.

Przykłady detali

wiaderko Brathering wiaderko kubek Bakugan wiaderko Berida donnica kwadratowa pojemnik Delikate wiaderko Delikate pojemnik Dega pojemnik Cesar kubek do kawy przykrywka Jif wiadro Dulux pokrywka okrągła z etykietą 3d lot donnica owal wiaderka white de-icing salt pojemnik w kształcie pralki nocnik pokrywka owal z etykietą 3d pokrywka nautica kubek z etykietą 3d monsters pojemnik na lody manhattan wiadro kubek madagaskar kubek KM-SYSTEM z etykietą 3d kubek klexxi menu

Partnerzy

  • Mitsubishi electric
  • PF Wartacz
  • Grafix Centrum poligrafii
  • Simco Ion