Oferty Pracy

Operator CNC

Miejsce pracy: Jelenia Góra

Region: dolnośląskie

Opis stanowiska:

  • Obsługa frezarki CNC i plotera frezującego
  • Obróbka mechaniczna i ręczna elementów aluminiowych i stalowych
  • Praca z oprogramowaniem CAM

Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe w obszarze pracy z centrami CNC/ploterami frezującymi
  • Mile widziana znajomość programów CAM (tworzenie programów do obróbki)
  • Zdolności manualne przy obróbce ręcznej

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Wynagrodzenie uzależnione od osiąganych wyników
  • Pracę w stabilnej firmie z dwunastoletnim doświadczeniem w zakresie przetwórstwa tworzyw sztucznych

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres biuro@km-system.pl w tytule wiadomości wpisując Operator CNC

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez KM-SYSTEM z siedzibą w JELENIEJ GÓRZE."

Serwisant wtryskarek

Miejsce pracy: Cała Polska

Region: Cała Polska

  • naprawa i serwis wtryskarek
  • uruchomienie nowych wtryskarek

Wymagania:

  • wykształcenie średnie techniczne (elektronik, automatyk lub pokrewne)
  • doświadczenie w pracy z wtryskarkami
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • prawo jazdy kat. B
  • dyspozycyjność

Oferujemy:

  • szkolenie z zakresu serwisu wtryskarek i parametrów wtrysku
  • atrakcyjne wynagrodzenie po okresie próbnym
  • praca w młodym dynamicznym zespole w prężnie rozwijającej się firmie

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres praca@km-system.pl w tytule wiadomości wpisując Serwisant wtryskarek

Konstruktor

Region: Dolnośląskie

  • Projektowanie maszyn, urządzeń oraz elementów mechaniki (automatyka przemysłowa)
  • Wykonywanie dokumentacji technicznej
  • Wdrażanie innowacyjnych rozwiązań w istniejących i nowych konstrukciach
  • Kontrola powykonawcza nowych maszyn (testy)

Wymagania:

  • Wyższe wykształcenie techniczne, kierunek: Mechanika i Budowa Maszyn lub pokrewne
  • Znajomość oprogramowania CAD 3D (preferowany SolidWorks)
  • Dobra znajomość podstaw konstrukcji maszyn
  • Umiejętność planowania własnego czasu pracy
  • Kreatywność, Komunikatywność, Dokładność
  • Znajomość języka angielskiego – stopień komunikatywny
  • Wymgane doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 1rok

Oferujemy:

  • Pracę na pełny etat w dynamicznie rozwijającej się i stabilnej firmie
  • Udział przy wdrażaniu nowych, innowacyjnych technologi
  • Nowoczesne narzędzia pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i zaangażowania

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres praca@km-system.pl w tytule wiadomości wpisując Konstruktor