Oferty Pracy

Konstruktor automatyk

Miejsce pracy: Jelenia Góra

Region: dolnośląskie

Opis stanowiska:

  • Projektowanie szaf sterowniczych i systemów sterowania do robotów przemysłowych

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie techniczne, mile widziane wyższe
  • Możliwość wdrożenia w przypadku zbliżonego wykształcenia kierunkowego
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie średnio zaawansowanym
  • Doświadczenie zawodowe w obszarze automatyki przemysłowej jako znaczący atut

Oferujemy:

  • Pracę na pełen etat w dynamicznie rozwijającej się i stabilnej firmie
  • Udział przy wdrażaniach nowych, innowacyjnych technologii
  • Nowoczesne narzędzia pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres praca@km-system.pl w tytule wiadomości wpisując Konstruktor automatyk

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez KM-SYSTEM z siedzibą w JELENIEJ GÓRZE zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest KM-SYSTEM z siedzibą w JELENIEJ GÓRZE przy ul. SPÓŁDZIELCZEJ 54. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Konstruktor

Region: Dolnośląskie

  • Projektowanie maszyn, urządzeń oraz elementów mechaniki (automatyka przemysłowa)
  • Wykonywanie dokumentacji technicznej
  • Wdrażanie innowacyjnych rozwiązań w istniejących i nowych konstrukciach
  • Kontrola powykonawcza nowych maszyn (testy)

Wymagania:

  • Wyższe wykształcenie techniczne, kierunek: Mechanika i Budowa Maszyn lub pokrewne
  • Znajomość oprogramowania CAD 3D (preferowany SolidWorks)
  • Dobra znajomość podstaw konstrukcji maszyn
  • Umiejętność planowania własnego czasu pracy
  • Kreatywność, Komunikatywność, Dokładność
  • Znajomość języka angielskiego – stopień komunikatywny
  • Wymgane doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 1rok

Oferujemy:

  • Pracę na pełny etat w dynamicznie rozwijającej się i stabilnej firmie
  • Udział przy wdrażaniu nowych, innowacyjnych technologi

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres praca@km-system.pl w tytule wiadomości wpisując Konstruktor

Przedstawiciel handlowy

Miejsce pracy: cała Polska

Region: cała Polska

  • Sprzedaż renomowanych, japońskich wtryskarek elektrycznych
  • Obszar działalności na terenie Polski
  • Pozyskiwanie klientów, budowanie i utrzymywanie relacji biznesowych
  • Dbałość o wysoką jakość obsługi klientów i dobry wizerunek firmy)

Wymagania:

  • Minimum 1 roczne doświadczenie w zakresie sprzedaży wtryskarek lub innych urządzeń, maszyn przemysłowych
  • Wykształcenie średnie lub wyższe
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca komunikację
  • Umiejętność organizowania własnej pracy, samodzielność
  • Wysoka kultura osobista
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • Samochód służbowy oraz inne narzędzia niezbędne do wykonywania obowiązków
  • Duża autonomia działań

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres praca@km-system.pl w tytule wiadomości wpisując Przedstawiciel handlowy